Ostatania aktualizacja 2021-05-24.

Kliknij, na napis aby zobaczyć zdjęcia.

Samsung Galaxy tab 2 7.0 (części)

Zostały mi części po naprawie tego tabletu.
Bateria choć nie jest nowa, okazało się, że jest sprawna - przełożona do sprawnego innego tabletu poprawnie naładowała się. Stan pozostałych elementów nie jest znany (mogą być uszkodzone) lub jak na fotografiach.

Samsung Galaxy tab 2 7.0 z Android 6.0.1 i aplikacją Sklep Google. Cena: 200PLN + koszty wysyłki

Wsparcie techniczne Samsung zakończyło się na Android 4.2.2. Nie pozwala to na aktualizacje. Stara przeglądarka nie pozwala poprawnie odczytywać wszystkich stron. Po zainstalowaniu nie wspieranego przez producenta Android 6, tablet otrzymał nową funkcjonalność. Mam dwa takie egzemplarze, lecz jeden na sprzedaż.
Słuchawki RP-HC800

Odkryłem, że mam od dawna nieużywane, lecz doskonałe parametrami słuchawki. Super sprawdzały się z aktywnym wyciszaniem otoczenia. Dzięki temu można było słuchać w nich po cichu nawet w pociągu. :) Niestety uszkodzony jest plastik i przez to nie są używane. Ponadto dał się we znaki czas i sypie się z nich powłoka skóropodobna. Może ktoś potrzebuje na części lub sam potrafi naprawić? Serwis Panasonic Japonia odsyła do Serwis Polska, a Ci nie mogą dostarczyć uszkodzonego plastiku. .


(C) 1996-2021 Armand SP3QFE
Materiały na stronach w domenie sp3qfe.net jak również jego kompozycje są utworami autorstwa Armanda Budzianowskiego zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (DzU z 1994 r. nr 24, poz. 83 z późniejszymi zmianami) i podlegają ochronie prawnej.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej prawach autorskich, kopiowaniu opisów i treści ze stron internetowych, przeczytaj na przykład materiał na stronie internetowej https://informaticalegis.com.